Konumu


Terra Villalarına ulaşım için Ataköy Köyüne varmak gereklidir. Muğla’dan Marmaris yönüne devam edilir ve Gökova körfezinde, Dörtyol’da Marmaris istikametine değil, Köyceğiz, Fethiye, Dalaman Havaalanı istikametine 4km gidilir ve solda gözüken Ataköy’e girilir, köyün içinden geçilip Okul binasından sağa dönülür ve 100 metre sonra soldaki evlerin arasında yamaç yukarı devam edilir. Terra Villaları yolun en sonunda bulunmaktadır.

Terra Villaları konum olarak son derece merkezidirler. Marmaris, Muğla, Köyceğiz, Dalyan, Göçek, Fethiye, Datça, Bodrum hatta Selçuk ve İzmir günübirlik ziyaret edilebilir. Marmaris-Muğla ve Köyceğiz'in villalara olan uzaklığı 30km.'den azdır. Bodrum'a 2 saatte ulaşılmaktadır.

Çevrede Kaunos, Stratonikea gibi tarihi yerler bulunmaktadır. Muğla ve eski şehri onarılmış evleri, dar sokakları, hamamı, arastası ve pazarı ile görülmeye değerdir. Terra Villaları Ataköy köyünün sırtında, orman içinde bulunmaktadır. Her ev terasından Gökova körfezi kuşbaşı gözükmektedir. Villalardan Ataköy köyü 1km uzaklıktadır. Ataköy köyü Dalaman, Fethiye, Antalya yolu üzerinde Gökova dört yola yani Marmaris sapağına sadece 4km uzaklıktadır. Muğla'dan gelenlerin Marmaris sapağına gelince Marmaris'e değil Dalaman havaalanına doğru 4km gelmeleri gerekmektedir.

Terra Villaları Gökova körfezi kıyısındaki Akyaka'ya 5km uzaklıktadır. Villalardan Akyaka sonrası sahili takip ederek Çınar plajına, Akbük'e, Ören'e ve Milas'a veya Çökertme yoluyla Bodrum'a çok güzel manzaralar içinden gidilebilir.


Copyright © 2024 Terra Villaları

Terra Villaları